Vacature operationeel medewerker binnendienst
Operationeel medewerker
Waarmee kan ik je van dienst zijn?
Ben jij een communicatief sterke projectcoördinator met een groot verantwoordelijkheidsgevoel tegenover klanten? Kom jij afspraken na en ben je een kei in het houden van overzicht? Dan zijn we op zoek naar jou! Wij zoeken een operationeel medewerker binnendienst op onze vestiging in Schiedam voor 32 tot 40 uur per week. Jij zet je dagelijks in voor onze klanten die bijvoorbeeld een Active Floor hebben gekocht bij Wieblie. Jij bent verantwoordelijk voor de coördinatie en communicatie rondom dit proces.

Over de functie
Jij bent degene die het totaaloverzicht behoudt, ons ticketsysteem bijhoudt en daardoor goede en duidelijke service verleent. Je bent klantvriendelijk en oplossingsgericht. Naast het schakelen met onze klanten en leveranciers heb je ook nauw contact met onze monteurs en de commerciële afdeling. Je coördineert projecten van begin tot eind; vanaf de koop van een Active Floor tot en met het installeren van de vloer en de kids er vervolgens helemaal op los kunnen gaan!
Verder willen we graag dat je ook meedenkt over het verbeteren van onze dienstverlening zoals bijvoorbeeld het inrichten van de chatbot, FAQ verbeteren, helpdesk templates/documentatie maken. Je verdient extra punten als je kennis hebt van het CRM-systeem Hubspot!
Taken
- Zorgdragen voor een klantvriendelijke serviceverlening
- Telefonisch en/of per e-mail klanten te woord staan
- Verwerken en bijhouden van tickets en projecten in Hubspot
- Planning en begeleiding van projecten
- Levertijdbewaking
- Het verbeteren van onze processen en documentatie
- Samen met de monteur analyseren en voorbereiden van de locatie (op afstand)
- Afspraken inplannen voor installatie
- Opstellen van reparatie- of onderhoudsoffertes
- Contact met collega’s over het afstemmen van leveringen, productie, voorraad e.d.
- Contact met leveranciers over leveringen
- Verantwoordelijk voor voorraadbeheer
- Je zorgt voor rust en overzicht op de helpdesk
Dit verwachten wij van jou
- Ervaring in een soortgelijke functie
- Je bent een echte aanpakker en houdt ervan om problemen op te lossen
- Je bent een zorgvuldige en nauwkeurige werker die zeer kwaliteitsbewust is
- Je beschikt over verantwoordelijkheidsgevoel en handelt klant- en servicegericht
- Je hebt het liefst 0 tickets openstaan
- Je hebt goede communicatieskills
- Je bent flexibel en hebt geen 9 tot 5 mentaliteit
- Je bent tenminste 32 uur beschikbaar
- Goede beheersing van de Nederlandse taal

Dit kun je van ons verwachten
- Werken in een jonge, ondernemende en inspirerende bedrijfscultuur
- De mogelijkheid door te groeien en je stempel te drukken op de organisatie
- Marktconform salaris overeenkomstig met je ervaring
- Onkostenvergoeding
- Pensioenopbouw
- Hybride werken
- Een goed gevulde koelkast voor een gezonde lunch
- Een gezellig en bevlogen team met als motto: ‘Work hard, play hard!’

Een dag uit het leven van een operationeel medewerker
Wanneer je ’s ochtends vroeg op kantoor binnenkomt begin je direct met de projectplanning. Er moeten voor komende week 5 installaties gepland worden voor onze monteur, waarvoor je in overleg bent met de leverancier en de klanten. Een aantal van de locaties liggen dicht bij elkaar in de buurt. Het is even een puzzel, maar het gaat je lukken om de installaties op één dag te plannen voor onze monteur.
Voor een andere installatie die wat verder rijden is, zoek je locaties in de buurt op die toe zijn aan onderhoud. Deze plan je direct op dezelfde dag.

Tussendoor handel je wat telefoontjes af en vóór de lunch loop je nog even de support tickets door. Een flink aantal kun je sluiten met een directe oplossing. Over een aantal tickets moet je echter even nadenken over de juiste afhandeling, en voor sommige tickets schakel je hulp in bij je collega’s.
Na de gezellige lunch met het team schakel je met de monteur om de installaties van later deze maand te bespreken. Een paar locaties hebben namelijk andere afmetingen dan normaal. In het overleg wordt duidelijk dat er een steiger nodig is voor drie van de installaties. Samen met de klant regel je dat er op de dag van installatie een steiger beschikbaar is.
Hierna begin je met het aanvullen van de FAQ. Je hebt namelijk een aantal telefoontjes ontvangen met dezelfde vraag, wat natuurlijk niet nodig is. Deze stuur je door naar je collega van communicatie om op de website te laten plaatsen. Je sluit de dag af met het sluiten van de support tickets die vanmorgen nog open stonden. Hierdoor kan je met een voldaan gevoel naar huis!
Solliciteren
We ontvangen graag je CV en een korte motivatie via donna@wieblie.nl
Voor verdere informatie en vragen kun je contact opnemen met Donna Jansen via donna@wieblie.nl

Vacatures
Alle kinderen gezond in beweging! Dat is onze missie. Daarom zijn wij voor Wieblie op zoek naar jou! Kom jij ons team versterken?

Over ons
Wieblie en ConnectAndPlay zorgen samen voor een lesdag vol beweging. Nieuwsgierig naar hoe Wieblie Wieblie werd?
